O firmě

Společnost Lcafe vending s.r.o. zajišťuje od roku 1995 umístění, servis a provozování prodejních automatů zejména na Plzeňsku a v celém západočeském a částečně i středočeském kraji (Plzeň, Tachov, Bor u Tachova, Mělník, Praha, Rokycany, Přeštice, Nýřany, ...). Reference na naše služby vám rádi dodáme na požádání. Zajišťujeme provoz a servis nápojových automatů na kávu a další doplňkové nápoje (čokoláda, čaj atd.), svačinových automatů na bagety, cukrovinky a balené nápoje a rovněž tak i provoz a servis prodejních automatů na balená hotová jídla. Pro provozovny našich zákazníků zajišťujeme rovněž instalaci zařízení na výrobu pitné vody a sodobarů, které díky filtrační technologii připravují kvalitní pitnou vodu  přímo z vodovodního řadu..

Provoz prodejních automatů pro Plzeňský region

Firma Lcafe vending s.r.o. je již od svého založení v roce 1995 původní českou rodinnou firmou, která svojí činnost zahájila v Plzni a v celém Plzeňském kraji. Plzeňský kraj je i nadále stěžejní, nikoliv však jediný kraj, ve kterém provozujeme a dodáváme prodejní automaty a bezbarelové stroje na výrobu pitné vody. Na území města Plzně byla firma Lcafe vending jednou z prvních, které se touto činností začaly zabývat.

Kvalitní káva z kvalitních surovin

Pro přípravu kávy v našich nápojových automatech používáme pouze ověřené ingredience jak dodavatelů světových značek, tak i regionálních pražíren. Vysokou kvalitativní úroveň zrnkové kávy našich dodavatelů pravidelně testujeme a jsme při tom hodně vybíraví. V nápojových automatech nabízíme našim zákazníkům vícero druhů zejména zrnkové kávy, přičemž při nastavení chuti na každém stroji umíme vyjít vstříc požadavkům každého zákazníka. 


Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...