Provoz automatů na nápoje a potraviny

Hledáte specialistu na provozování nápojových a potravinových automatů? Automaty na nápoje i potraviny naše společnost Lcafe vending s.r.o. provozuje od roku 1995.

Chcete automat provozovat?

Nechcete-li si automat pronajímat ani jej vlastnit a přesto máte zájem o umístění nápojových nebo potravinových automatů anebo strojů na výrobu pitné vody ve Vaší provozovně - oslovte nás! Firma Lcafe vending s.r.o. zajišťuje od roku 1992 bezplatné umístění a provozování nápojových automatů, potravinových automatů a strojů na výrobu pitné vody v celém západočeském a středočeském kraji (Plzeň, Tachov, Praha, Mělník, ...). V rámci provozování automatů zahrnují naše služby rovněž pravidelné doplňování automatů sortimentem dle Vašeho výběru, údržbu a servis automatů. Reference na naše služby vám rádi dodáme na požádání.

Námi provozované automaty a stroje na výrobu vysoce kvalitní pitné vody včetně jejich technické specifikace naleznete na stránce prodej automatů.

 

Automaty, které provozujeme, jsou vybaveny i technologicky vyspělými a plně kompatibilními platebními systémy, které akceptují mince, bankovky, čipy, žetony, karty apod.

Nabízíme provozování, prodej, pronájem automatů

  • máte zájem o koupi automatu na potraviny či nápoje? Přejděte na stránku prodej automatů.
  • chcete si pořídit platební instrument? Klikněte na stránku platební instrumenty.
  • uvažujete o pronájmu prodejních automatů? Navštivte sekci pronájem nápojových a potravinových automatů.