O firmě Lcafe vending s.r.o.

Provozování automatů Plzeň, Plzeňský kraj

Potřebujete zajistit provoz nápojových automatů v regionu Plzeň? Sháníte pronájem či servis automatů v Plzni? Kontaktujte nás! Firma Lcafe vending s.r.o. zajišťuje od roku 1995 umístění, servis, pronájem a provozování nápojových automatů na Plzeňsku a v celém západočeském a středočeském kraji (Plzeň, Praha, Tachov, Mělník, Rokycany, Klatovy, ...). Reference na naše služby vám rádi dodáme na požádání. Rovněž nabízíme servis a pronájem či zajištění provozu potravinových automatů a strojů na výrobu pitné vody v Plzni a širokém okolí.

Provoz, servis nápojových automatů pro Plzeňský region

Firma Lcafe vending s.r.o. zajišťuje od roku 1995 bezplatné umístění a provozování nápojových automatů v Plzni a v celém Plzeňském kraji. Provozujeme, dodáváme, servisujeme potravinové automaty a bezbarelové stroje na výrobu pitné vody v celém západočeském a středočeském kraji. Na území města Plzně byla firma Lcafe vending jednou z prvních, které se touto činností začaly zabývat.

Fotogalerie - sídlo firmy

Lcafe vending s.r.o. provozuje nápojové automaty pro Plzeňské firmy

Mezi naše zákazníky na území města Plzně dnes patří základní školy, střední školy, nemocnice, muzea a další veřejné instituce ale také například Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň. V rámci soukromého sektoru pak poskytuje společnost své služby zákazníkům jako jsou ČSAD, MercedesBenz, Panasonic, Globus, AVE, BRUSH SEM a mnozí další.

 

Klademe důraz na častý kontakt se zákazníkem a individuální přístup, díky čemuž se nám daří uspokojovat i ty nejnáročnější potřeby a požadavky zákazníků. Máte zájem o provozování, pronájem nebo servis nápojových nebo potravinových automatů na plzeňsku? Kontaktujte nás!

Více o firmě Lcafe vending s.r.o. a její historii

Společnost Lcafe vending s.r.o. byla založena jako rodinná firma roku 1995, tehdy ještě pod názvem PORS PM s.r.o. Již osmnáctým rokem zajišťuje bezplatné umístění a provozování nápojových automatů, potravinových automatů a bezbarelových strojů na výrobu pitné vody v celém západočeském a středočeském kraji. Na území města Plzně byla jednou z prvních, které se touto činností začaly zabývat.

 

Od svého vzniku společnost Lcafe vending postupně zkvalitňovala a rozšiřovala své služby a dnes již kromě provozování nápojových automatů, potravinových automatů a bezbarelových strojů na výrobu pitné vody nabízí společnost i nákup, pronájem a leasing nápojových, lahvových a potravinových automatů i vysoce kvalitních kávovarů a to jak do domácností a kanceláří tak i do profesionálních gastro provozů. Vzhledem k předmětu své činnosti nezapomíná společnost ani na přírodu a ekologii a je již několik let zapojena do systému EKO-KOM pro zpětný odběr a využití odpadu z obalů.

 

Společnost Lcafe vending vždy nabízela vysokou kvalitu svých služeb a produktů a její zákazníci si vždy mohli a mohou vybrat z velice širokého sortimentu poskytovaného zboží. V souladu s tímto přístupem dnes společnost standardně nabízí v provozovaných nápojových automatech, které jsou založeny na nejnovějších technologiích značky NECTA, teplé nápoje ze zrnkové kávy, připravené stejným technologickým postupem jako v kavárnách italského typu. Automat společnosti Lcafe vending potřebné množství zrnkové kávy přímo před přípravou každého nápoje čerstvě semele a za pomoci espresso jednotky připraví zákazníkovi italské espresso prvotřídní kvality.

 

Spolupracujeme s organizacemi, institucemi a firmami, které mohou přispět k udržení vysoké kvality námi nabízených služeb. V oblasti servisu a prodeje technických ventilů nejen pro nápojové automaty doporučujeme eshop SZO.cz - sekci redukční ventily.

Platební systém Plzeňská karta

Společnost Lcafe vending se snaží maximálním způsobem vyjít vstříc svým zákazníkům i ve způsobu úhrady za odebrané služby a zboží a nabízí kromě klasických způsobů i úhradu formou čtečky bankovek, akceptaci Euro mincí, i úhradu formou bezhotovostní platby pomocí čipů, žetonů nebo kreditů, které je možné dobít přímo u prodejního automatu. Prodejní automaty společnosti Lcafe vending jsou rovněž na několika místech v Plzni opatřeny platebním systémem, který umožňuje nákup prostřednictvím Plzeňské karty.

 

Po celou dobu své existence klade společnost Lcafe vending důraz na naprosto profesionální a zejména individuální přístup ke každému zákazníkovi. Díky častému kontaktu se zákazníkem se společnosti daří uspokojovat i ty nejnáročnější potřeby a požadavky. Cílem společnosti není množství ne zcela spokojených zákazníků ale spokojený zákazník.

 

Společnost Lcafe vending si váží všech svých zákazníků a touto cestou děkuje všem, kteří využívají jejích služeb a kteří jí důvěřují.