Pronájem nápojových a potravinových automatů Plzeň

Sháníte pronájem nápojových automatů v regionu Plzeň? Jsme specialisté na pronájem automatů na vodu, potraviny a kávu pro celý Plzeňský kraj již od roku 1995. Firma Lcafe vending s.r.o. zajišťuje umístění, servis, pronájem a provozování nápojových automatů, potravinových automatů a strojů na výrobu pitné vody v celém západočeském a středočeském kraji (Plzeň, Praha, Tachov, Mělník, ...).

 

Prodej vašeho zboží pomocí pronajatých automatů

Máte zájem o prodej Vašeho sortimentu prostřednictvím nápojového nebo potravinového automatu, avšak při minimálních pořizovacích nákladech? Oslovte nás! Nápojový nebo potravinový automat si u nás můžete pronajmout. Připravíme Vám vyhovující cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

 

U nás si rovněž můžete pronajmout stroje na výrobu vysoce kvalitní pitné vody. V ceně pronájmu je také údržba stroje a pravidelná výměna kompletní filtrační sady.

 

Pronajímané automaty a stroje na výrobu vysoce kvalitní pitné vody včetně jejich technické specifikace naleznete v sekci prodej automatů.

 

Automaty, které pronajímáme, umíme vybavit i technologicky vyspělými a plně kompatibilními platebními systémy, které akceptují mince, bankovky, čipy, žetony, karty apod.

Pronájem automatů v Plzeňském kraji

Firma Lcafe vending s.r.o. klade důraz na častý kontakt se zákazníkem a individuální přístup, díky čemuž se nám daří uspokojovat i ty nejnáročnější potřeby a požadavky zákazníků z celého Plzeňského kraje. Máte zájem o pronájem nápojových nebo potravinových automatů na plzeňsku? Kontaktujte nás!

Nabízíme pronájem i prodej automatů

  • chcete si automat na potraviny či nápoje koupit? Pokračujte do sekce prodej automatů.
  • máte zájem o prodej platebních instrumentů? Přejděte na stránku platební instrumenty.