Provozování automatů

Máte zájem o instalaci a provozování nápojového nebo potravinového automatu anebo stroje na výrobu pitné vody v sídle své firmy, ve své kanceláři, pobočce, továrně či provozovně? Oslovte nás!

Pronájem automatů

Chcete si pronajmout nápojový nebo potravinový automat anebo stroj na výrobu pitné vody? Rádi byste nabízeli svůj sortiment pomocí prodejních automatů při minimálních nákladech? Kontaktujte nás!

Prodej kávy

Prodej kávy a dalších ingrediencí. Stránka pro milovníky lahodné kávy, s kávou souvisejících nápojů a doplňkového sortimentu. Račte vstoupit!

Specialisté na nápojové automaty na kávu

O nápojových automatech víme všechno. Rádi vám pomůžeme s provozováním nápojových kávových automatů (kvalitní zrnková či instantní káva, espresso) a přístrojů pro výdej dalších nápojů (voda, čaj, čokoláda) a automatizovaných zásobníků na potraviny (sušenky, svačiny, bagety, cukrovinky, apod.). Od svého vzniku firma Lcafe vending kontinuálně zkvalitňovala a rozšířila své služby, nyní mimo provozování nápojových či potravinových automatů a bezbarelových strojů na výrobu pitné vody nabízíme nákup a pronájem nápojových, lahvových a potravinových automatů i vysoce kvalitních kávovarů (do domácností i firemních prostor a kanceláří a zároveň také do profesionálních gastro provozů).