Rychlý kontakt

Email: info@Lcafe.cz

Mobil: +420 736 620 715

Nápojové automaty

Hledáte specialistu na nápojové automaty? Zajímá vás provozování nápojových automatů, pronájem či koupě? Chcete provozovat nápojový automat, který umí připravit kvalitní zrnkovou či instantní kávu? Máte zájem o informace k provozu nápojových automatů na vodu, čaj nebo čokoládu? Kontaktujte nás! Pokud chcete vědět, co je nového ve světě nápojových automatů, prohlédněte si stránku aktuality.

Provozování nápojových automatů

Máte zájem o umístění nápojových či potravinových automatů ve Vaší společnosti, továrně, kanceláři, pobočce? Naše společnost Lcafe vending s.r.o. již od roku 1995 nabízí možnost bezplatného umístění nápojových automatů a přístrojů na výrobu pitné vody.

Co provozováním automatů zíkáte?

Pronájem nápojových automatů

Máte zájem o prodej svého zboží pomocí nápojového automatu? Řešením je pronájem nápojových automatů (nebo kávovarů) od firmy Lcafe vending s.r.o., která automaty na nápoje pronajímá již od roku 1995. Nevíte si rady? Nemůžete se rozhodnout, jestli si vzít nápojový automat do pronájmu? Kontaktujte nás! Co pronájmem získáte?

  • minimální pořizovací náklady
  • údržba nápojového automatu v pronájmu
  • pravidelné výměny kompletní filtrační sady

Prodej nápojových automatů

Sháníte prodejce nápojových automatů? Naše firma Lcafe vending s.r.o. prodává, provozuje a pronajímá nápojové automaty již od roku 1995. Zajišťujeme také prodej lahvových automatů, svačinových automatů, automatů na vodu a kávovarů. Pokud máte zájem, rádi vám na vyžádání zašleme cenovou nabídku použitých automatů.

Jaké typy prodejních automatů nabízíme?